با آرتیمان در تماس باشید

برای دریافت آخرین رویدادها، مقالات و اخبار کلاس‌ها، کنسرت‌ها و ... در خبرنامه‌ی سایت آرتیمان عضو شوید و یا صفحات شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید.
 
اطلاعات تماس

مقالات، رویدادها و اخبار موسیقی آموزشگاه آرتیمان کرج

کارگاه آموزشی رایگان

آموزشگاه موسیقی آرتیمان کرج کارگاه آموزشی رایگان ویژه ی والدین کودکان 3 تا 8 سال با موضوع اقتدار والدین برگزار می‌کند.
ادامه مطلب

دوره‌ی هفتم مستر کلاس‌های انوشیروان روحانی

آموزشگاه موسیقی آرتیمان با افتخار دوره‌ی هفتم تور مستر کلاس‌های انوشیروان روحانی را در ایران با همکاری گالری پیانو باربد برگزار می‌نماید.
ادامه مطلب

کارگاه آموزشی اجرای هانون

کارگاه آموزشی روش های خلاقانه و هدفمند در اجرای هانون (رایگان). ویژه ی هنرجویان و دانشجویان موسیقی (پیانو)
ادامه مطلب

کارگاه آموزشی دشیفراژ

آموزشگاه موسیقی آرتیمان کرج کارگاه آموزشی دشیفراژ (رایگان) - ویژه ی تمامی سازها برگزار می‌کند
ادامه مطلب

اجرای قطعات «محمدرضا درویشی» توسط ارکستر فیلارمونیک سونات

پنج شنبه و جمعه گذشته، ارکستر فیلارمونیک سونات در سالن هلال احمر ساری، قطعات موسیقی مازندرانی تنظیم شده توسط استاد «محمدرضا درویشی» را که اوایل دهه 1360 ساخته و توسط ارکستر ملی ایران اجرا و ضبط شد، در کنسرتی با گرامی‌داشت استاد «احمد محسن‌پور» اجرا کرد.
ادامه مطلب

اولین اجرای ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان برگزار شد

اجرای ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی «علیرضا افتخاری» اگرچه اولین اجرای خود را پشت سر گذاشت، اما توانست اجرایی بی‌عیب و نقص را پشت سر بگذارد.
ادامه مطلب

رستاک باز هم غوغا کرد...

رستاک، شبِ گذشته کنسرت داد؛ این بار در قالب جشنواره‌ی موسیقی فجر. برخلاف خیلی گروه‌ها اما که می‌آیند جشنواره تا وظیفه‌اشان را از سرِ بی‌حوصلگی ادا کنند، «رستاک»ی‌ها سنگِ تمام گذاشتند.
ادامه مطلب

در اولین روز از جشنواره موسیقی فجر...

پرواز همای» در اولین شب از جشنواره‌ی موسیقی فجر در حالی به اجرای برنامه پرداخت که به سنت همیشه‌اش، با «گل» از مخاطبانش استقبال کرد و چون چند برنامه‌ی اخیرش، یک هنرمند خوشنویس نیز همراهی‌اش کرد. این خواننده، حالا یکی –دو سالی است که روزهای پرکاری را از سر می‌گذراند.
ادامه مطلب

مستر کلاس امامیار حسن اف برگزار می شود

مستر کلاس «امامیار حسن‌اف» - نوازنده برجسته‌ی کمانچه- از 21 تا 255 اسفند ماه در تهران، مسترکلاس برگزار می‌کند. او پیش از این در شهریور ماه در تبریز مسترکلاس دیگری برگزار کرده بود.
ادامه مطلب

۸ تاثیر جالب موسیقی بر مغز انسان

ارسطو موسیقی را یکی از شاخه‌های ریاضی می‌دانسته و فیلسوفان اسلامی نیز این نظر را پذیرفته‌اند، همانند ابن سینا که در بخش ریاضی کتاب شفا از موسیقی نام برده‌است.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 2 ابتداقبلی [1]