با آرتیمان در تماس باشید

برای دریافت آخرین رویدادها، مقالات و اخبار کلاس‌ها، کنسرت‌ها و ... در خبرنامه‌ی سایت آرتیمان عضو شوید و یا صفحات شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید.
 
اطلاعات تماس

درباره آموزشگاه موسیقی آرتیمان کرج

با تیم هنری آرتیمان که در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده است، آشنا شوید:
زهره شمس (مدیر آموزشگاه موسیقی آرتیمان)
زهرا شمس (مدیر مالی و اداري آموزشگاه)
 
اهداف

آموزش در حد نواختن یک ساز کافی نیست بلکه هدف اصلی آرتیمان، تربیت موسیقیدان‌هایی با آموزش آکادمیک و علمی موسیقی در سطح جهانی است

چشم‌انداز

افزایش کیفیت آموزش موسیقی با بهره‌گیری از اساتید بزرگ موسیقی برای آموزش موسیقیدانان و پرچمداران فرهنگ موسیقی ایران برای آیندگان این سرزمین

محیط آکادمی

طراحی و ایجاد محیطی زیبا و دلنشین، صمیمی و دوستانه، با استانداردهای بالای کیفی آموزشی و رفاهی برای افزایش علاقه‌مندی هنرجویان موسیقی

Our skills & expertise
بیشتر درباره‌ی

آموزشگاه موسیقی آرتیمان

آرتیمان با انتخاب دقیق اساتید موسیقی از میان بهترین‌های هر رشته، تلاش کرده است تا سطح کیفی آموزش خود را به شکل تئوری و عملی تا سطوح آکادمیک و دانشگاهی بالا برده و نتایجی ارزشمند از تربیت و آموزش هنرجویان خود به دست‌آورد و به رشد و اعتلای موسیقی کشور کمکی قابل توجه نماید.

آموزش موسیقی
100%
برگزاری کنسرت‌های اختصاصی
90%
فروش ساز و کتاب‌های موسیقی
75%
Diverse features
آموزش موسیقی برای تمام سنین و

برگزاری کنسرت‌های تک و چند نفره

آرتیمان هر سال از میان هنرجویان با استعداد خود، گروهی را برای برگزاری کنسرت‌های داخلی آموزشگاه برمی‌گزیند تا به صورت اجرای سولو یا جمعی نتایج شگفت‌انگیز فعالیت هنرجویان مستعد موسیقی خود را نشان داده و انگیزه‌ای بیشتر در ذهن هنرجویان خود برای ادامه این راه ایجاد کند و راه را برای شکوفایی ایشان هموار نماید. آموزش موسیقی هیچ گاه برای کسی دیر نیست و از هر سنی امکان یادگیری وجود دارد. لذا آموزشگاه برنامه‌های مختلف آموزشی برای سنین بسیار پایین تا افراد میان‌سال در نظر گرفته است و آماده ثبت نام علاقه‌مندان به نواختن سازهای مختلف می‌باشد.

 
سازهای زهی و زخمه‌ای

هارپ، ويولن، کنترباس، گیتار، تار، سه تار و...

 
سازهای بادی

ساکسیفن، ترمپت، کلارینت، فلوت، اوبوا و...

سازهای کوبه‌ای

درام، تنبک، پرکاشن، هنگ درام و...

 
سازهای کلیددار و الکتریکی

پیانو، الکتریک گیتار و...

برخی نظرات و پیام‌های

هنرجویان آموزشگاه موسیقی آرتیمان

از همراهی شما سپاس‌گزاریم

 

آموزش آکادمیک جملاتی حاوی نظرات هنرجو درباره آرتیمان در این قسمت نوشته می‌شود. جملاتی حاوی نظرات هنرجو درباره آرتیمان در این قسمت نوشته می‌شود.

Ross Williamsنام و نام خانوادگیدوره پیانو

تجهیزات مناسب جملاتی حاوی نظرات هنرجو درباره آرتیمان در این قسمت نوشته می‌شود. جملاتی حاوی نظرات هنرجو درباره آرتیمان در این قسمت نوشته می‌شود.

Monica Woodنام و نام خانوادگیدوره گیتار الکتریک

محیط زیبا و آرامش بخش جملاتی حاوی نظرات هنرجو درباره آرتیمان در این قسمت نوشته می‌شود. جملاتی حاوی نظرات هنرجو درباره آرتیمان در این قسمت نوشته می‌شود.

Don Townsendنام و نام خانوادگیهارپ